6 טיולי היום הטובים ביותר בדולומיטים

הדולומיטים הם גן עדן לאוהבי הרים. הרים משוננים, עמקים מדהימים ומסלולי הליכה מדהימים הופכים את רכס ההרים הזה ליעד טיול מדהים. הרי הדולומיטים מלאים בטיולי יום מדהימים עם נופים שיעצרו את נשימתכם. להלן ארבעת טיולי היום הטובים ביותר בדולומיטים:

קרודה דה לאגו:

הדולמיטים -קורדה דה לאגו
מסלול שלוקח בערך 6 שעות ונחשב בין היפים ביותר באזור

זהו טיול היום האולטימטיבי. עם נוף מדהים לאורך כל הטיול, אגם מראה, בקתת הרים , ושטח משתנה, זהו, ללא ספק אחד מטיולי היום הטובים ביותר בדולומיטים (אולי אפילו הטוב ביותר) טיול זה הוא 11.3 ק"מ עם עלייה של 867 מטרים. יחסית קצר, אבל מתוק מאוד זה טיול ביניים שלוקח בערך 6 שעות לעשות עם מגוון נקודות תצפית מדהימות.

פארק הטבע פואז אודל:

Hiking - Seceda Cableways AG - Ortisei in Val Gardena - Dolomites - South Tyrol - Italy
קו הרכס Seceda הוא אחד הנופים המפורסמים ביותר של הדולומיטים

הנופים הפנורמיים הסוחפים של ההרים שלידכם מתחילים בשנייה שאתם יורדים מהרכבל ועוקבים אחריכם לאורך כל הטיול. זהו ללא ספק אחד מטיולי היום הטובים ביותר בדולומיטים! טיול זה הוא 12 קילומטרים ולוקח בערך 4 שעות להשלים יש 466 מטר של עלייה שהנופים מסיחים את דעתך לאורך כל הדרך! זה טיול מתחיל/בינוני שמתגמל בטירוף.

לאגו די סורפיס:

הדולמיטים - לאגו די סורפיס
אגם אלפיני חלומי

 

אגם מדהים עם נוף הררי. העלייה למעלה היא כל כך מהנה, עם אלמנטים של הרפתקאות (שבילים צרים הדורשים ממך להחזיק בכבלים) וכמות טובה של עלייה בגובה. הטיול הוא 10.6 ק"מ ו-536 מטרים של עלייה בגובה . זהו טיול ביניים עם אור נהדר של בוקר מוקדם. זה לוקח בערך 3 שעות לטייל לאגו די סורפיס ובחזרה, אבל הייתי מתזמן עוד שעה בערך כדי ליהנות מהנוף!

סימה דה לברדו:

הדולמיטים - סימה לברדו
נחשב לאחד מהסמלולים האייקוניים ביותר בהרי הדולומיטים

אחד מטיולי היום הטובים ביותר בדולומיטים! תחילת המסלול סלולה להפליא, והיא יותר כמו ללכת בכביש מאשר לשביל. הנופים מדהימים רק ממגרש החניה, והם רק משתפרים ככל שמתקדמים בדרך. ההליכה הזו קצרה מ-10 קילומטרים אם אתה עושה את כל הלולאה, ועם רק 476 מטר של עלייה בגובה, ניתן לעשות אותו בערך ב-4 שעות.

צ'ינקווה טורי

הדולמיטים - צ'ינקווה טורי
אפשר לשלב את הטיול הזה עם Lago di Sorapis ליום שלם של טיולים.

 

טיול יומי קסום שמשתרע על פני 7.2 קילומטרים ו-372 מטר. הוא לוקח בערך 2.5 שעות, למרות שבהחלט מומלץ להקצות קצת יותר זמן לטיול הזה אם יש מזג אוויר טוב. הטיול מתחיל בין קרקעית היער לפני שאתה מטפס למעלה. יש קצת הליכה על הכביש, אבל יש מעט מכוניות שעוברות , והיא קצרה מאוד. הנופים מלמעלה, ליד מעלית הסקי, חושפים את העמק למטה ואת צ'ינקווה טורי המדהים (חמישה מגדלים). זהו טיול יפה להפליא והוא נגיש בתחבורה ציבורית! אתה יכול לשלב את הטיול הזה עם Lago di Sorapis ליום שלם של טיולים.