דרום טירול

דרום טירול. ארץ מדהימה מלאה מיתוסים ואגדות. קצה הניגודים, המשלב בהרמוניה את רכסי ההרים האלפים ואת נופי היין הים תיכוניים, המשלימים ביופיו הקסום של הדולומיטים, המפורטים כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו. זהו קצה של תפוחים, יין ובייקון – מוצרים טירון דרום טיפוסי, מאופיין באיכות מעולה בשל אקלים מתון עם יותר מ -300 ימי שמש בשנה, שנים רבות של ניסיון של החקלאים המקומיים. זהו אחד המקומות הרצויים ביותר לחיות באירופה, שבו, בנוסף למסורת מושרשת עמוק, יש גם רוח של חדשנות ועיצוב מודרני. לבסוף, הם אנשים ותרבות: בדרום טירול, איטלקית, גרמנית ולאדין שפות יש זמן רב קיים. זוהי תערובת של נוחות דרומית ומסורת כפרית. גם אישים ידועים ותושבים מקומיים תרמו להיווצרות אופיו של האזור.

דרום טירול

האם אזור אחד לשניהם בנוף אלפיני והים תיכוני? כן, דרום טירול הוא אישור הטוב ביותר של זה. עמקים חמים Wide עם מטעי התפוחים שלהם, כרמים ואף עצי דקל יוצרים בנוף ים תיכוני טיפוסי. אבל דרום טירול יש, עוד יותר צד פראי, קשה ומרשים לא פחות: הפסגות החדות של הדולומיטים (Dolomiten), טקסל רכס הרים בפרק טבע צמחים אלפיניים (Texelgruppe), ההר Ortler (Ortler) – ההר הגבוה ביותר באזור. ובתוך כל מישורים היילנד מרווחים, גאיות עמוקים, עמודי עפר, אגמים צלולים ומפלים פרועים. יופי טבעי זהו זקוק להגנה: המשימה שבעה פרקים טבעיים וגן לאומי הוא לשמר נופים יקרים והפצה ידע על מהות הדרום טירול.

טבע דרום טירול הוא די ייחודי, וראוי לטיפול והגנה זהירים. שבעה פארקים לאומיים פארק לאומי אחד – המעבר Shtilfseryoh בואל Venosta (Vinschgau) כדי פסגות הרים סימה Tre (דריי Zinnen) ב Hochpustertal עמק (Hochpustertal) – תרומה משמעותית לשימור הנוף הטבעי והתרבותי והמחקר שלה. מידע מרכזי על ידי ביקור בפארקים טבעיים או ללכת לטייל בשמורות הטבע או בפארקים הלאומיים של דרום טירול, תקבלו חוויה בלתי נשכחת ויוכל לקחת מבט רענן על הערך ואת יופיו של הטבע.